نتایج جستجو برای عبارت :

مشکل پرینت نگرفتن و راه‌حل های آن

اگر شیرخوار کوچک‌تر از ۶ ماه مطابق منحنی رشد، وزن نگیرد چه باید کرد؟
علت ثابت ماندن و وزن نگرفتن نوزاد ۷ دلیل اصلی دارد که در این بخش به بررسی آن می پردازیم. یکی
از مهم ترین کارهایی که می توانید انجام دهید رفتن به مراکز بهداشت است زیرا آنها مورد های مشابه این
چنین ثابت ماندن وزن نوزاد را دیده اند و می توانند بهترین راهکار را برای وزن نگرفتن نوزاد به شما ارائه
دهند. همچنین حتما مطمئن شوید که کاملا پستان شما در دهان کودکتان قرار گرفته است، اگر
عواملی که در رنگ نگرفتن ابرو موثر هستند
مصرف داروهایی که به صورت زیر در سمانه بیوتی شرح داده ایم بر روی رنگ گرفتن تاتو و هاشور ابرو موثر هستند:
عمل های جراحی
پس از گذراندن ۶ ماه از عمل های جراحی می توان برای رنگ کردن تاتو و هاشور ابرو اقدام کرد.
دوران بارداری و شیردهی
در دوران بارداری و شیردهی نوزاد ر...

اصرالدین شاه قاجار در ماه مبارک رمضان نامه ای به مرجع تقلید آن زمان میرزای شیرازی به این مضمون
نوشت :من وقتی روزه میگیرم از شدت گرسنگی و تشنگی عصبانی میشوم و ناخود آگاه دستور به قتل افراد بی گناه میدهم لذا جواز روزه نگرفتن مرا صادر بفرمایید!آیت الله العظمی میرزای شیرازی در جواب ناصرالدین شاه نوشت:بسمه تعالی حکم خدا قابل تغییر نیست لکن حاکم قابل تغییر است اگر نمیتوانی به اعصابت مسلط شوی از مسند حکومت پایین بیا تا شخص با ایمانی در جایگاه تو ق
یا ابصرالناظرین
میل دارم که بنویسم چقدر تو را وقتی دارم چیزی کم ندارم
میل دارم بنویسم چقدر دلم تو را این شبها صدا میزند
ببخش بر من اوقاتی را که به غفلت از تو میگذرد
ببخش شبهایی را که میتوانستم پای سجاده باشم و العفو بگویم ولی پای موبایل نشستم و به "یاالله" بسنده کردم...
نگذار حداقلی بمانم
نگذار این درد که بر پیکره ام افتاده هیچ گناهی را ازم پاک نکند. این خیلی بی انصافیست. من که باورش نمیکنم. میخواهم به رحمتت امیدوارتر باشم تا این حدیث که سندیت ا
این تجربه برای من حدود ١٧ سالی طول کشید تا متوجه بشم "مشکل من،فقط مشکل منه" و نباید توقع درک و شعور از ادمای دور و برم داشته باشم. اما حالا به شما میگم: مشکل شما مشکل شماست و 99 درصد ادما اهمیتی نمیدن، و اون ١٪؜ هم خوشحال هستن که اون مشکل رو داری :)

+ این مردم بعد از مراسم ترحیمت تنها فکرشون اینه ناهاری که میدن جوجه اس یا کوبیده:)
با سلام و احترام خدمت همه اعضای حلقه داستانی کویر
با توجه به قرار نگرفتن داستان اعضا روی وبلاگ، این هفته تمرین ها در جلسه خوانده خواهد شد.
تمرین: روایتی (ترجیحاً منولوگ و تک گویی) با شروع این جمله:  از آن لحظه ها بود که نویسنده می نویسد ...
تعمیر کارتریج پرینتر
آیا برای شما هم اتفاق افتاده که، برگه ای را با پرینتر خود چاپ کنید ولی بعد از دستور پرینت، دستگاه شما هیچ فعالیتی انجام نمی‌دهد؟ نگران نباشید، ما برای شما راهکارهایی را پیشنهاد می‌کنیم تا با انجام آنها بتوانید ایراد پرینت نگرفتن پرینتر را حل کنید.
1- ابتدا یک بار پرینتر و کامپیوتر (لپ تاپ یا دسکتاپ) خود را خاموش و روشن کنید.
2- کابل اتصال پرینتر با کامپیوتر (کابل USB) را جدا کرده و دوباره نصب کنید و یا آن را تعویض کنید.

3- اگ
تعمیر کارتریج پرینتر
آیا برای شما هم اتفاق افتاده که، برگه ای را با پرینتر خود چاپ کنید ولی بعد از دستور پرینت، دستگاه شما هیچ فعالیتی انجام نمی‌دهد؟ نگران نباشید، ما برای شما راهکارهایی را پیشنهاد می‌کنیم تا با انجام آنها بتوانید ایراد پرینت نگرفتن پرینتر را حل کنید.
1- ابتدا یک بار پرینتر و کامپیوتر (لپ تاپ یا دسکتاپ) خود را خاموش و روشن کنید.
2- کابل اتصال پرینتر با کامپیوتر (کابل USB) را جدا کرده و دوباره نصب کنید و یا آن را تعویض کنید.

3- اگ
تا 1400 باید تحمل کنیم
محرومیت الکی بازیکنانمون رو
بازیکن فراری دادن هاشون رو
بازیکن نگرفتن هاشون رو
توبیخ هاشون رو
ضعیف کردنمون رو
محروم نکردن بازیکن های رقیب رو

واقعا خودتون خجالت نمیکشید لیگ و به کثافت کشیدید؟ برید زودتر راحت شیم از دستتون
برخلاف چند سال قبل که اکثر مراجعین دفترخانه برای تنظیم وکالت طلاق جوان ها بودند این روزها غالب افراد میانسال هستند.به نظرم بلاخره جوانان با درایت , خودشان مشکل طلاق را حل کردند یعنی فهمیدند مشکل طلاق ازدواجه و برای حل کردن مشکل باید ازدواج نکنند.
رفع مشکل لنز دوربین دیجیتال
1-  روش باتری
یکی از عللی که سبب بروز مشکل لنز دوربین دیجیتال می‌گردد، ضعیف بودن باتری‌های دستگاه و یا درست جا نگرفتن آنهاست. از همین رو توصیه می‌ شود باتری ‌های دوربین را چک کرده و از سالم بودن آنها مطمئن شوید. توصیه می ‌شود برای رفع اشکالات مرتبط با باتری دوربین، دوربین را در حالت shooting/recording  قرار دهید و باتری را از دوربین خارج کنید.
پس از این کار، چند دقیقه صبر کنید و دوباره باتری را درون دوربین قرار دهید. دورب
اصرالدین شاه قاجار در ماه مبارک رمضان نامه ای به مرجع تقلید آن زمان میرزای شیرازی به این مضمون نوشت :من وقتی روزه میگیرم از شدت گرسنگی و تشنگی عصبانی میشوم و ناخود آگاه دستور به قتل افراد بی گناه میدهم لذا جواز روزه نگرفتن مرا صادر بفرمایید!آیت الله العظمی میرزای شیرازی در جواب ناصرالدین شاه نوشت:
ادامه مطلب
کاری به درست و غلط بودن اظهارات خانم ابوطالبی ندارم ولی یه
چیزی رو خیلی خوب میدونم و اون اینه که چون ایشون مجری شبکه افق و یه چهره
مذهبی هستند در جنجالی شدن این قضیه بی تاثیر نبودهیه عده هستن که منتظرند یه فرد مذهبی یه اشتباهی کنه اون موقع است که دیگه وااسفاالان فقط عره و عوره و شمسی کوره در این مورد موضع نگرفتن
به این نیاز پیدا کردم که Netbeans رو نصب و برای مدّتی ازش استفاده کنم. بعد از نَصب با این موضوع مواجه شدم که فونتی که توی محیط Netbeans دیده میشه به شدّت زشته و آدم رو از کامپیوتر و هر چی که هست بیزار می‌کنه :))
پس از گشتن‌های بسیار و امتحان‌روش‌های محیر العقول و نگرفتن نتیجه در نهایت ویکی آرچ لینوکس به دادم رسید و گفتم برای اینکه اگه کسی مشکلی شبیه به من داره بتونه بدون دردسر حلش کنه اینجا هم بنویسمش.
خُب کافیه که  فایل netbeans.conf توی مسیر /etc/netbeans-X.Y/  رو
لاغر شوید تا سرطان سینه نگیرید
کاهش وزن می تواند فواید زیادی داشته باشد از تناسب اندام و زیبایی گرفته تا نگرفتن سرطان سینه.در ادامه مطلبی درباره رابطه کاهش وزن و فاصله گرفتن از سرطان سینه در خانم ها می خوانید
به ادامه بروید
ادامه مطلب
بعد از امتحان زبان که اومدم خوابگاه وسایلم رو جمع کنم قلی زنگید
گویا بچه ها بهش گفته بودن من قرار نیست تولدش رو برم
زنگ زد گفت نارنجی
تو واقعا میخوای بری؟
گفتم آره دیگه ببخشید کار واجب دارم و اینا بلیط گرفتم باید برم
تولدشم تبریک گفتم
به بچه هام سپرده بودم که واسش کادو گرفتن منم سهیم کنن ولی فعلا نگرفتن
بعد از تولد هم گلگلی زنگ زد
گفت خیلی خوب نبوده گویا
و یه سری ماجراها رو تعریف کرد
و خدا رو شکر کردم که عاقل بودم و نرفتم بین آدمایی که معاشرت ب
دیشب فهمیدم ششم سالگرد عروسیمون بوده ،بهش گفتم دیروز ک بچه ها خونمون بودن میشد سالگرد عروسیمون رو  برگزار کنیم و جشنی باشه ،گفتش ول کن بابا حوصله داری 
جواب دادم آره اون عروسی رو آدم یادش نیاد بهتره، گفت همه مشکل دارن تو زندگیشون گفتم اینطوری ؟ مثل من؟ 
گفتش تا حالا بی انصافی کردم باهات؟ ماجرای عیادت از مادر سکته ایش رو یادآور شدم بهش،ماجرای جشن زایمان نگرفتن و اینکه سر سوالی ک آبجی بزرگه‌ش ازم پرسیده بود و جواب دو جمله ای چ دعوایی باهام ک
- درود در این ویدئو آموزشی یاد خواهید گرفت هنگامی که آیکن کانتر 1.6 رو از دسکتاپتون حذف کردید یا بدلایلی آیکن رو از دست دادید مشکل باز نشدن کانتراستریک از آیکن موجود در ... اموزش حل کردن مشکل نداشتن چت در سرور کانتر 1.6.
در این پست برای شما کاربران عزیز آموزش حل کردن مشکل نداشتن چت در کانتر ۱٫۶ را آموزش داده ایم ، در ادامه همراه باشید.
در ابتدا کلید پ را بزنید در کنسول hud_saytext_internal 1 تایپ کنید.
آموزش حل کردن مشکل نداشتن چت در کانتر استریک
حل مشکل نداش
- درود در این ویدئو آموزشی یاد خواهید گرفت هنگامی که آیکن کانتر 1.6 رو از دسکتاپتون حذف کردید یا بدلایلی آیکن رو از دست دادید مشکل باز نشدن کانتراستریک از آیکن موجود در ... اموزش حل کردن مشکل نداشتن چت در سرور کانتر 1.6.
در این پست برای شما کاربران عزیز آموزش حل کردن مشکل نداشتن چت در کانتر ۱٫۶ را آموزش داده ایم ، در ادامه همراه باشید.
حل مشکل نداش
حل مشکل نداش

روزی دو مرد جوان نزد استادی امدند واز او پرسیدند: فاصله  بین دچار
  مشکل شدن تا راه حل یافتن برای حل مشکل چقدر است؟استاد اندکی تامل کرد وگفت: فاصله مشکل یک فرد وراه نجات او از آن مشکل برای  هر شخصی به اندازه فاصله زانوی او تا زمین است.  آن دو مرد جوان گیج وآشفته رفتند وبیرون مدرسه به بحث وجدل پرداختند.اولی گفت:منظور استاد معرفت این بوده است که باید به جای روی زمین نشستن از جابرخاست وشخصا برای مشکل راه حلی پیداکرد.با یک جا نشستن وزانوی غم بغ
کاش میتونستم یه سری تحقیقات انجام بدم ولی حیف که به آزمایشگاه دسترسی ندارم. یه چیزی که فهمیدم اینه که بچه هایی که سال گذشته شپش گرفته بودن تو مدرسه دخترم بسیار بدنشون درمقابل بیماریهای ویروسی مقاوم شده بود یعنی موج آنفولانزا که اومد اون بچه ها بیماری رو نگرفتن همچنین سرماخوردگی تو کل زمستون نداشتن. 
کاش ما ایرانیا تو این زمینه تحقیقات کنیم من فکر میکنم حتی میشه یه روش برای درمان ایدز هم پیدا کرد چون ایدز هم یه نوع ویروسه . باید ببینیم این شپ
۱- BNCهای خود را بررسی کنید و در صورت نیاز انها را تعویض کرده و از BNC لحیمی استفاده کنید.منبع تغذیه دوربین نویز دار را بررسی کرده و در صورت نیاز آن را تعویض کنید.۲- تمامی دستگاه های خود را زمین کنید و در صورت برخورد بدنه دوربین یا فیش ها به فلزات آن قسمت را عایق کنید. در صورت برطرف نشدن مشکل احتمالا مجبور خواهید بود مسیر کابل کشی خود را عوض کنید یا از ویدئو بالون استفاده کنید.
آیا نویز میتواند به دلیل مشکل دوربین ایجاد شود؟
احتمال بروز چنین مشکلی
شارژ 1000 تومانی محدود #ایرانسلمحدود /  برای کسانی که نگرفتن 1️⃣ ارسال 1 به 7388492️⃣ پیامی رو گوشی شما نمایش داده می شود که گزینه 1 رو بزنید☑️خط به صورت مستقیم  با تاخیر شارژ میشههزینه : 300 تومان(بدون شارژ هم میشه) لغو  با ارسال L
738849 تموم شد دیگه کسی نفرسته ❌❌با ارسال L به 738849  لغوکنید
شارژ 1000 تومانی محدود #ایرانسلمحدود /  برای کسانی که نگرفتن 1️⃣ ارسال 1 به 7389852️⃣ پیامی رو گوشی شما نمایش داده می شود که گزینه 1 رو بزنید☑️خط به صورت مستقیم  با تاخیر شارژ میشههزینه : 300 تومان(بدون شارژ هم میشه) لغو  با ارسال L
738985 تموم شد دیگه کسی نفرسته ❌❌با ارسال L به 738985  لغوکنید
برای رسیدن به خواسته هات یک سری ترس هایی داری مثلا اگه رفتم چندتا از دوستان و اقوام رو دعوت کردم و نیومدن چی؟ اگه شرکت جمع کنه و بره چی؟اگه نتونم چی؟اگه...
اونایی که ثبت نزدن و تو شک هستند و ...دلو بزنن و به دریا و تماس بگیرند اگه جواب سوالشون رو نگرفتن که بیخیال تلفیق اما اگه واقعا دیدی صحبت ها منطقی بود و درآمدهارو دیدی بیا چون شما قطعا یکی از لیدر هایی شرکت خواهی بود پلن باینری هست باید حمایت بشید تا بالاسریتون رنگ پول رو ببینه.
تماس یادت نره
برای رسیدن به خواسته هات یک سری ترس هایی داری مثلا اگه رفتم چندتا از دوستان و اقوام رو دعوت کردم و نیومدن چی؟ اگه شرکت جمع کنه و بره چی؟اگه نتونم چی؟اگه...
اونایی که ثبت نزدن و تو شک هستند و ...دلو بزنن و به دریا و تماس بگیرند اگه جواب سوالشون رو نگرفتن که بیخیال تلفیق اما اگه واقعا دیدی صحبت ها منطقی بود و درآمدهارو دیدی بیا چون شما قطعا یکی از لیدر هایی شرکت خواهی بود پلن باینری هست باید حمایت بشید تا بالاسریتون رنگ پول رو ببینه.
تماس یادت نره
حل مشکل نداش

واگن مسافری قطار بندر عباس - تهران که در خروجی ایستگاه شوراب محور قم دچار مشکل فنی شده بود با تلاش مامورین فنی ظرف کمتر از یک ساعت مشکل رفع شد.

به گزارش فانوس،  روابط عمومی راه آهن در اطلاعیه‌ای اعلام کرد؛ صبح امروز واگن مسافری قطار بندر عباس - تهران که در خروجی ایستگاه شوراب محور قم دچار مشکل فنی شده بود با تلاش مامورین فنی ظرف کمتر از یک ساعت مشکل رفع شد.

پس از رفع این مشکل قطار به سیر خود ادامه داد.
دائم دارم به رفتار اطرافیانم تو این چند روزه فکر میکنم. درصد زیادی از دوستانم با نبود دسترسی به واتساپ و اینستاگرام، منو فراموش کردن. با اینکه تنها توی شیرازی که مرکز اعتراضات بود زندگی میکنم، پدر و مادرم کمتر از همه نگرانم بودن. اونایی که ادعا میکردن دوستم دارن حتی یه تماس ساده ی سی ثانیه ای هم نگرفتن. حتی برادرم که تا الان چندین بار بهم گفته که من دلیل زنده بودنشم یه اسمس ساده به من نزده!
من سه روز تمام بیقرار بودم، دیوانه وار به دنبال یه
* قرار گذاشته بودم صبح تا ظهرُ اصلا سمت گوشی نیام و درس بخونم!
فقط دو روز سر قرارم موندم:( دیروزُ که کلا خوابیدم و بعد از اون اصلا حس خوندن نبود..
امروزم با زور و بیچارگی خودمو بیدار نگه داشتم و بازم حس خوندن نبود! فقط چند تا نمونه سوال وارد جزوم کردم؛/
* الان که اندازه صبح خوابم نمیاد، یه نتیجه‌ گرفتم که امیدوارم در روزهای آینده یادم باشه اونم اینکه: نخوابی نمی‌میری! ؛/
* و حال‌ بگیر تر از همه اینه ! که وقتی هم میپرسی ینی چی میگه همینجوری!
خیلی سخ

احتمالا هر آدمی در قسمتی از زندگی‌اش به مسائلی بر می‌خورد که می‌توان آن‌ها را "مشکلات واقعی" نامید. مشکل واقعی، مشکلی‌ست که تمام دغدغه‌های چند ساعت، چند روز و چند ماه قبلت را به شکل مسائلی پیش پا افتاده و حتی مسخره پیش چشمت می‌آورد. مشکل واقعی، دغدغه‌های دیگران را هم پیش چشم تو مضحکه‌آمیز جلوه می‌دهد و شکافی عمیق بین تو و انسان‌های آسوده دیگر می‌کشد.مشکل واقعی، یک مشکل ذهنی نیست که با نصیحت یا حرف زدن یا تغییر نگرش یا راه‌حل‌های کل
با روزه  عصبانی میشم
ناصرالدین‌شاه قاجار در ماه رمضان نامه ای به مرجع تقلید آن زمان میرزای شیرازی به این مضمون نوشت:
که من وقتی روزه میگیرم از شدت گرسنگی و تشنگی عصبانی میشوم و ناخودآگاه دستور به قتل افراد بیگناه میدهم؛ لذا جواز روزه نگرفتن مرا صادر بفرمایید!
میرزای شیرازی در پاسخ به ناصرالدین شاه نوشت:  بسمه تعالی حکم خدا قابل تغییر نیست. لکن حاکم قابل تغییر است. اگر نمی‌توانی به اعصابت مسلط شوی از مسند حکومت پایین بیا تا شخص با ایمانی د
برای ارائه ی تعریفی دقیق از مشکل/ فساد سیستمی، حداقل باید تعاریف زیر را مرور نمود:
1- فساد: 
به معنای دارا نبودن تمام اجزا و شرایط است که سبب عدم ترتب آثار مطلوب از شیء می‌باشد؛ یعنی اگر چیزی صحیح باشد آثاری دارد، ولی اگر فاسد شد آن آثار در خارج پدید نمی‌آید.
2- مشکل/ فساد در سیستم:
هر سیستمی از تعدادی اجزاء و المان‌ تشکیل شده که در کنار هم و در ارتباط با یکدیگر، به عملکرد و بقاء آن سیستم کمک می‌کنند.
گاهی اوقات، یک یا چند جزء از اجزای سیستم آسیب
سلام دوستان
شاید برای شما هم پیش اومده که وقتی دارید کار میکنید یک خطایی دریافت میکنید که مربوط به Button هست و اکثر دکمه های ذخیره کار نمیکنن
برای منم این مشکل پیش اومده بود
باید بگم این مشکل فقط در قالب انفولد Enfold هست و قالب های دیگه اینطور نیست
من وقتی به این مشکل قالب رو آپدیت کردم درست نشد 
از دیتابیس بک آپ گرفتم و وردپرس رو دوباره نصب کردم نشد
مشکل برمیگرده به افزونه هایی که نصب کردید
افزونه Wp-Persian وقتی نصب باشه این مشکل رو براتون بوجود میا
بنده از ادامه حضور در نماز جمعه و اقامه نماز معذورم. ائمه جمعه اگر نتوانند به مسئولیت عمل کند، نزد خداوند مسئول خواهد بود. خداوند فرموده‌است که اگر مردم مشکلی داشتند، به نماز پناه برده و مشکل خود را برطرف کنند. مردم صدها مشکل دارند که باید این را امام جمعه بیان کند و اگر بیان کرد و مشکل مردم رفع شد، نشانه این است که خوب بیان کرده، اما اگر مشکل مردم رفع نشد، امام جمعه نتوانسته‌است مطلب را خوب بیان کند.

خرید کتاب
احتمالا هر آدمی در قسمتی از زندگی‌اش به مسائلی بر می‌خورد که می‌توان آن‌ها را "مشکلات واقعی" نامید. مشکل واقعی، مشکلی‌ست که تمام دغدغه‌های چند ساعت، چند روز و چند ماه قبلت را به شکل مسائلی پیش پا افتاده و حتی مسخره پیش چشمت می‌آورد. مشکل واقعی، دغدغه‌های دیگران را هم پیش چشم تو مضحکه‌آمیز جلوه می‌دهد و شکافی عمیق بین تو و انسان‌های آسوده دیگر می‌کشد.
مشکل واقعی، یک مشکل ذهنی نیست که با نصیحت یا حرف زدن یا تغییر نگرش یا هر راه‌حل‌های
بسیاری از مشتریان ما با مشکل نشتی آب در پکیج دیواری خود سر و کار دارند.علت نشت آب از پکیج بستگی به مدل و نوع پکیج دیواری شما دارد.در صورتی که مشاهده کردید پکیج دیواری منزل و محل کار شما با مشکل نشت آب مواجه شده است تعمیر کاران پکیج دیواری ما آماده هستند در جهت رفع این مشکل به شما خدمت رسانی نمایند.شما میتوانید با هرگونه رفع مشکل پکیج دیواری خود به سایت شیراز تجهیز مراجعه نمایید.مشاور فروش و خدمات پس از فروش : ۹۱۷۴۹۳۹۰۰۱دفتر فروش : شیراز ، چهار
یک مشکل قدیمی که سالها با من است دیر خوابیدن است. خیلی مطالب متنوع در مورد مضرات این موضوع خوانده ام و سعی کردم با این موضوع بدنم را به زود خوابیدن اجبار کنم ولی متاسفانه به توافقی نرسیدیم.
مشکل بعضی از دوستان اینه که خوابشون نمی بره ولی مشکل من اینه که نمی خوام بخوابم!
متاسفانه هیچ دکتری هم نمی تونه این درد مرا دوا کنه
خلاصه که شب بیداری هم دنیایی داره

برای ارائه ی تعریفی دقیق از مشکل/ فساد سیستمی، حداقل باید تعاریف زیر را مرور نمود:
1- فساد: 
به معنای دارا نبودن تمام اجزا و شرایط است که سبب عدم ترتب آثار مطلوب از شیء می‌باشد؛ یعنی اگر چیزی صحیح باشد آثاری دارد، ولی اگر فاسد شد آن آثار در خارج پدید نمی‌آید.
2- مشکل/ فساد در سیستم:
هر سیستمی از تعدادی اجزاء و المان‌ تشکیل شده که در کنار هم و در ارتباط با یکدیگر، به عملکرد و بقاء آن سیستم کمک می‌کنند.
گاهی اوقات، یک یا چند جزء از اجزای سیستم آسیب
در مواجهه‌ی با مشکل، دو جور آدم داریم: یک جور آدم هست که وقتی با مشکل مواجه می‌شود احساس مسئولیت مضاعف پیدا می‌کند، جوششِ غیرت پیدا می‌کند. وقتی می‌بیند مشکل پیش آمد انگیزه‌ی او مضاعف می‌شود، احساس مسئولیتش مضاعف می‌شود، احساس می‌کند تحرّک بیشتری باید انجام بدهد، وارد میدان بشود. یک جور آدم هم هست که وقتی با مشکل مواجه شد دچار یأس و ترس و منفی‌بافی و "نمی‌شود" و "نمی‌توانیم" و "چکار کنیم" و این چیزها می‌شود. مدیران دولتی باید از نوع اول
فکرکن 6روز و 5 تا شب از خانوادت دور باشی ، دلت براشون تنگ بشه
جز دو روزش که کتلت های مامان پز خوردی بقیشو همش نون پنیر سق زدی بلا استثنا!
هشتاد ساعت کشیک ! 
لعنتی هشتاااااااااااااد ساعت کارکردم!
خیلی خوابیده باشم شبا پنج ساعت بوده.
با ذوق و شوق بیای خونه بگی آخجون غذا ، خواب ، فیلم و مامان
بعد بهت بگن عه اومدی؟؟ 
خوبه فردا میخوام ملحفه و پرده هارو عوض کنم و بدوزم هستی کمک!
بهم بگن پیاده برو شلمچه و برگرد ولی نگن بیا کمک تو دوخت ودوز!
صبح خروس خون ب
نمی دونم که مشکل اینه که با ناخوشایندی ها رو به رو شدم که از کار افتادم و ازشون فاصله بگیرم مشکل حل می شه وقتی برگردم؟
یا اینکه نه! باید بمونم توی دل ناخوشایندی ها و اونجا حلشون کنم تا درست شه همه چیز؟
خیلی سوال سختیه. بستگی داره ناخوشایندیه چی باشه دقیقا. شایدم بستگی نداره. ولی باید دقیق دونست که مشکل چیه تا بشه حلش کرد.
امروز چقدر روز نارنجی و کِرمی ایه.
این حالو دوست ندارم.
هدف مثبت
موفقیت یعنی : از مخروبه های شکست ، کاخ پیروزی ساختن .....موفقیت یعنی : خندیدن به آنچه دیگران مشکلش میپندارند ......موفقیت یعنی : از تجارب انسان های موفق درس گرفتن ......موفقیت یعنی : خسته نشدن از مبارزه با دشواری ها ......موفقیت یعنی : همیشه جانب حق را نگاه داشتن .........موفقیت یعنی : اشتباه را پذیرفتن و تکرار نکردن آن .......موفقیت یعنی : با شرایط مختلف خود را وفق دادن ......موفقیت یعنی : حفظ خونسردی در شرایط دشوار ......موفقیت یعنی : از ناممکن ها ، ممکن ساخ
جهت حل مشکل افت فشار آب در پکیج دیواری خود می توانید با ما تماس حاصل نماییدتا با اعزام تعمیر کاران پکیج مشکل افت فشار آب در پکیج دیواری را برای همیشه برطرف نمایند تا دیگر در فصل زمستان با مشکل افت فشار آب  مواجه نشوید.مشاور فروش و خدمات پس از فروش : ۹۱۷۴۹۳۹۰۰۱دفتر فروش : شیراز ، چهار راه هوابرد به سمت چهار راه سرباز ، بعد از ساختمان بهزیستی ، ساختمان ۲ طبقه ، نبش کوچه ، ورودی A، طبقه ۲ ، واحد ۴
در ادامه کارهایی را که در دوران پیری از انجام دادن شان پشیمان خواهید شد را برایتان آورده ایم تا هر چه زودتر برای داشتن یک زندگی شادتر، دست به کار شوید.

- در خانه ماندن و سفر نکردن
شما در سفر چیزهایی می‌آموزید که نه پدر و مادر و نه معلم مدرسه‌تان به شما یاد نمی دهند. سفر تجربه‌های جالبی را در اختیارتان قرار می‌دهد که هیچکسی قادر به تعلیم آن نخواهد بود. 

- برای خود تصمیم نگرفتن
اگر افسار زندگی تان را به دست دیگری داده اید یا زمانی که می خواهی
اموزش حل کردن مشکل نداشتن چت در سرور کانتر 1.6
آموزش حل کردن مشکل نداشتن چت در کانتر
در این پست برای شما کاربران عزیز آموزش حل کردن مشکل نداشتن چت در کانتر استرایک ۱٫۶ را آموزش داده ایم ، در ادامه همراه با ما باشید.
حل کردن مشکل نداشتن چت در کانتر ۱٫۶
منبع : میهن گیمینگ
در این پست برای شما کاربران عزیز آموزش حل کردن مشکل نداشتن چت در کانتر استرایک ۱٫۶ را آموزش داده ایم ، در ادامه همراه با ما باشید.
سمند موتور ملی دارم. بعد از هر بار پر کردن مخزن گاز ، نیم تا یک ساعت گاز قطع می شود حتی روی مالتی پلکس هم مخزن را خالی نشان می دهد . بعد از حدود یک ساعت مشکل خودبخود حل می شود . تازه متوجه شدم که علت این مشکل گرم شدن رگلاتور گاز است چون با ریختن آب سرد روی رگلاتور مشکل در عرض چند دقیقه حل می شود. لطفا" راهنمایی بفرمایید.

خب این مشکل مربوط به شیر برقی رگلاتور هست
معمولا با سرویس دقیق و حرفه ای ،مشکل حل میشه
اما تعویض هسته ی شیر برقی هم راه دیگش هست
فر قنادی بعد از مدتی ممکن است دچار مشکل شده و مثل سابق کارایی و کیفیت لازم را نداشته باشد. در این مطلب بر آن هستیم تا از ۳ مشکل رایج در فر قنادی صحبت کرده و برای هر کدام راه حل ارائه کنیم. با ما همراه باشید. همچنین می توانید برای خواندن مطلب در فر قنادی چه غذاهایی را نپزیم، به سایت مراجعه نمایید.
فر قنادی و مشکلات قابل حل!
فر دستگاه ساده و راحتی برای طبخ و پخت غذا می باشد. اما ممکن است مانند همه ی دستگاه ها پس از مدتی، بخش هایی از آن دچار مشکل شده و
من همون اول که با شهدا دوست شدم تصمیم گرفتم که شهدا رو به بچه های مدرسه معرفی کنم . خب مدرسه مون انجمنیه از این رو خواستم شهدا را به بچه ها معرفی کنم البته اینم بگم مدرسه مون عالیه هم بچه ها خوبن هم معلم هاو.... تقریبا هیچ وقتم جلوی فعالیت منو نگرفتن خدا خیرشون بده. بریم سراغ ادامه ی حرفام من سعی خودم رو کردم از طرفی موفق بودم و از طرفی نه . من نتونستم تقریبا کاری کنم بچه ها معرفت پیدا کنن به شهدا ولی توانستم تعدادی شهید رو به بچه بشناسونم الان بچه
چند وقتی است که برخی از کاربران اینستاگرام  با مشکل آپلود نشدن فیلم در اینستاگرام مواجه هستند.این مشکل زمانی که شما میخواهید فیلم یا پستی را در اینستاگرام آپلود کنید رخ میدهد.در ادامه با میبایل برای حل این مشکل چند روش معرفی میکنیم که با انجام دادن آنها به احتمال زیاد مشکلتان حل خواهد شد.
 ادامه مطلب
 نکاتی طلائی در درست کردن ژله به بهترین نحو ممکن
ژله یک دسر خوشمزه است که طرز تهیه ساده ای دارد و تقریبا همه افراد حداقل برای یک بار تجربه درست کردن ژله را دارند. ژله ها دارای طعم ها و روش تهیه و ظاهرمتفاوت
هستند. برای اینکه بتوانید ژله ای زیباتر، خوش طعم تر و حرفه ای تر درست کنید باید قلق های خاص و فوت و فن های درست کردن ژله را بیاموزید . در این بخش از نمناک به نکات
مهم تهیه ژله در خانه اشاره می کنیم.

آموزش تهیه ژله در خانه و علت نبستن ژله
طرز
تست قطعات و برد معیوب و تعمیر آن، تعمیر برد های اصلی و فرعی، تعمیر منبع
تغذیه دستگاه، عیب یابی دستگاه هایی که خاموش شده و روشن نمی شوند، رفع
مشکل داغ کردن دستگاه بعد از چند دقیقه جوشکاری، رفع مشکل چسبیدن الکترود ،
عیب یابی تخصصی برد ترانس، رفع مشکلات سوییچینگ اینورتر، برطرف کردن مشکل
روشن شدن چراغ های خطا …
بعضی از اسکنرها از جمله اسکنرهای kodak این قابلیت را دارند که در هنگام اسکن دو رو صفحاتی که سفید بوده را اسکن نکنند.
برای فعال و تنظیم این ویژگی به setting نرم افزار اسکنر رفته و به دنبال گزینه blank page removal بگردید.
این گزینه دو انتخاب دارد یکی بر اساس سایز کاغذ و دیگری بر اساس میزان نوشته که می توان درصد آن را مشخص کرد.
یعنی اگر درصد را 10 تعیین کنید صفحاتی که زیر 10درصد متن دارند را اسکن نمی کند.
مسائل مربوط به اتصال اینترنت از جمله رایج ترین مشکلات گوشی
های هوشمند بوده است. کاربران گوشی سامسونگ Galaxy A7 2017 از اینکه نمی
توانند به اینترنت متصل شوند شکایت دارند. این مشکل برای کاربران این گوشی
بسیار آزار دهنده است. دلایل قطعی برای این مشکل مطرح نشده است.
برخی
از کاربران گزارش کرده اند که بعد از به روزرسانی چند برنامه ساده در گوشی
با مشکل متصل نشدن به اینترنت مواجه شده اند. برای حل این مسئله ابتدا
باید دلیل مشکل را پیدا کنیم. دانستن این ک
یک شهر کوچیک_بهتره بگم یه شهر که از اول تا آخرش یه خیابون درازه و طی کردنش سرجمع نیم ساعت طول میکشه_ نزدیک روستای پدریم هست که در نظرش گرفتم برای طرح...دو طرف تمام کوچه هاش چنارهای بلند و درخت های بید لیلی داره و وسط بولوار اصلی شهرش پر از گلهای رُز رنگ و وارنگه...فردا برادرم میره با مسئول شبکه صحبت کنه و ببینه برای اون سه چهار ماهی که من بیکار هستم به پزشک احتیاج دارن یا نه...البته اگه نیاز داشته باشن هم به عنوان پزشک جانشین میرم و حقوقم کمتره ام
مشکل این‌جاست که من کلا یه سکانس از گیم آو ترونز رو تو‌ دورهٔ دانشجویی تو خوابگاه دیدم (اونم نه سکانسی که اتفاق +۱۸ خاصی توش بیفته) و صرفا از رو چند تا دیالوگ اون صحنه به این نتیجه رسیدم ارزش دیدن نداره و اصولا در شأن من و ظرفیتِ کمِ وقتی که دارم نیست دیدن چنین چیزی.
مشکل این‌جاست که گفتن این حرف، یا به کلی خالی‌بندی و دروغ محسوب می‌شه، یا پز فرهیختگی، یا نهایتا «بیخیال تو رو خدا! انقد دیگه سخت نگیر همه چیو!»
مشکل این‌جاست من دلم می‌خواد این
مشکل این‌جاست که من کلا یه سکانس از گیم آف ترونز رو تو‌ دورهٔ دانشجویی تو خوابگاه دیدم (اونم نه سکانسی که اتفاق +۱۸ خاصی توش بیفته) و صرفا از رو چند تا دیالوگ اون صحنه به این نتیجه رسیدم ارزش دیدن نداره و اصولا در شأن من و ظرفیتِ کمِ وقتی که دارم نیست دیدن چنین چیزی.
مشکل این‌جاست که گفتن این حرف، یا به کلی خالی‌بندی و دروغ محسوب می‌شه، یا پز فرهیختگی، یا نهایتا «بیخیال تو رو خدا! انقد دیگه سخت نگیر همه چیو!»
مشکل این‌جاست من دلم می‌خواد این
سلام
از فیلم mr nobody و la la land یه چیز خیلی مهمی که میشه برداشت کرد اینه که تصمیم و مسیر صد درصد درست تو زندگی وجود نداره. به قول یکی از دوستام، تنها کاری که میشه کرد اینه که موقع انتخاب مطمعن باشیم با پیشامداش میتونیم زندگی کنیم و کنار بیایم یا نه.
تو لالا لند سباستین با این که  عامل اصلی این بود که میا بره دنبال بازیگری دوباره بود، تا صحنه های خیلی آخر هنوز نتونسته بود با از دست دادنش کنار بیاد. با این که به خیلی چیزا رسیده بود ولی تو فلش بک آخر فیل
‏رفتم ‎#شهرداری ‎#دورود برای مشکل فاضلاب محله‌مون. هرچه توضیح میدادم متوجه آدرس و مشکل کوچه نمی‌شدند. با مسئول مربوطه رفتم، پیش شهردار ‎#نیک‌آبادی. با نقشه گوگل‌ارث گوشی موبایل خودش خیلی زود متوجه مشکل شد. وقتی برگشتم خونه، شهردار را دیدم سر کوچه با کارگرا صحبت میکرد.از ایشان متشکرم
پیام توییتر روزنامه دورود لرستان
سلاااااااااااااام بچه هاامیدوارم حالتون توووووووووپ توووووپ باشه . یه عالمه انرژی مثبت از طررررررررف من تقدیم به شما عزیزان کنکوری99یکی از سوالات شایع بچه ها که خیلی ازم میپرسن این سواله .چرا تو آزمونها نتیجه ی دلخواه رو نمیگیرم؟؟؟
ادامه مطلب
هنوز برای موضوع حسادت پاسخ دقیقی دریافت نکردم. خ می‌گفت کنکاش نباید کرد. من کنکاش نمی‌کنم. ولی دیدن هست به هر حال. شنیدن. می‌گفت آدم ها رسالت های متفاوتی دارند وبه اندازه‌ی رسالتشان داشته دارند. می‌فهمم ولی راه حل نیست. پاسخ خودم اینه: حال آدم با خودش خوب بودن و به اندازه‌ی کافی برای خود خوب بودن و تلاش برای خوب تر بودن برای خود. و یه چیز مهم تر: در موقعیت مقایسه قرار نگرفتن و خود را از این موقعیت ها دور کردن.

+ البته خ میگه در حسادت بدخواهی

یکی از مشکلات مهم مردان متاهل زود انزالی است. این مشکل سبب بروز اختلافات و اختلالات مهمی در زندگی مشترک می شود بنابر این باید به فکر درمان آن بود. در فیلم بالا (بر روی عکس کلیک کنید) دکتر ضیایی توصیه های کاربردی برای این مشکل دارد.زود انزالی و درمان طبیعی آن
چند دقیقه بدون باز کردن شیر آب روی صندلی حمام نشسته بودم. عاقبت از ترس اینکه مستر به دوش نگرفتن و صدای آب نیامدن از حمام شک کنه و در حمام رو باز کنه و چهره اشک آلودم رو ببینه دوش رو باز کردم. دست و پام رو گرفتم زیر دوش اما خودم عقب تر روی صندلی نشسته بودم و به پهنای صورت اشک می ریختم. مسبب حال بدم مستر بود. یا لااقل دقیقه های اول من این فکر رو می کردم. از رفتارش در برابرم بدم می آید. به حال زارم در آینه نگاهی انداختم و با صدای از نطفه خفه شده گریه کرد
یک نکته مشترک که در مورد همه دستگاه های کپی (فارغ از برند و مدل) وجود دارد، معایب و ایراداتی است که گاها در این محصول مشاهده می شود. مواردی همچون: وجود خطوط اضافه یا لکه در برگه چاپ شده، وجود نقاط سیاه در برگه، چروک یا مچاله شدن کاغذ در دستگاه کپی ، پاره شدن یا گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی، صدا دادن دستگاه، توقف ناگهانی فرایند چاپ، خاموش شدن دستگاه، روشن نشدن، کار نکردن، کپی نگرفتن، افت کیفیت کپی، لرزش دستگاه هنگام کار و … به عنوان رایج ترین ای
در رابطه با مشکل باز نشدن سایت ها در مرورگر های گوشی چند روش را معرفی میکنیم که احتمال 90 درصد به حل مشکل شما کمک میکند.این مشکل زمانی که شما وارد مرورگر خود مثلا مرورگر کروم میشوید با اخطار "no internet" یا "you are offline"مواجه میشوید که مشکل چندان جدی ای نیست و به راحتی قابل حل شدن است.در ادامه به علت این اخطار و روش های حل آن میپردازیم با ما همراه باشید...
ادامه مطلب
مشکل خالی شدن سریع باتری و گرم شدن Samsung Galaxy A7 یک مشکل رایج در
این مدل گوشی است، بروز این مشکل دلایل متفاوتی از جمله مشکلات نرم افزاری
مانند نصب یک برنامه مخرب و یا مشکلات سخت افزاری همراه با تغییر ظاهر
(اصطلاحاً باد کردن) دارد.
اگر مشکل باتری گوشی Galaxy A7 ناشی از مشکلات سخت افزاری باشد شما باید برای تعویض باتری گوشی اقدام کنید. که می توانید برای استعلام قیمت تعویض باتری Galaxy A7 کلیک کنید.در
غیر این صورت اگر گوشی شما بدون هیچ علت خاصی دچار مشکل شد
سمند موتور ملی دارم. بعد از هر بار پر کردن مخزن گاز ، نیم تا یک ساعت گاز قطع می شود حتی روی مالتی پلکس هم مخزن را خالی نشان می دهد . بعد از حدود یک ساعت مشکل خودبخود حل می شود . تازه متوجه شدم که علت این مشکل گرم شدن رگلاتور گاز است چون با ریختن آب سرد روی رگلاتور مشکل در عرض چند دقیقه حل می شود. لطفا" راهنمایی بفرمایید.

خب این مشکل مربوط به شیر برقی رگلاتور هست
معمولا با سرویس دقیق و حرفه ای ،مشکل حل میشه
اما تعویض هسته ی شیر برقی هم راه دیگش هست

ناصری با بیان اینکه روزانه ۲۵هزار متر مکعب آب در شبکه آب عنبران تأمین می‌شود، گفت: مشکل آب ۱۰ درصد باقی مانده که ساعاتی از شبانه‌روز از آب شرب بهره‌مند هستند با اتمام عملیات انتقال خط اصلی آب از منبع نمین به عنبران برطرف می‌شود.

عاطف ناصری در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: مشکل آب ۹۰ درصد خانوار شهری عنبران برطرف شده و ۱۰ درصد باقی مانده نیز ساعاتی از شبانه روزی از آب شرب برخوردارند.
وی افزود: مشکل کمبود آب شرب شهر عنبرا
آموزش کاربردی و ساده کسب درآمد با گوشی موبایل 
بدون سرمایه
بدون محدودیت زمانی و مکانی
بدون محدودیت سنی
بدون محدودیت سوادی چون از صفر تا صد همراه شماییم.

اگر از بیکاری و درآمد کم خسته شده اید به صورت تضمینی این پکیج اریه می گردد و در صورت نتیجه نگرفتن تمامی وجه دریافتی مرجوع می گردد

درای مجوز از مراجع مربوطه

در این پکیج مطالب و مواردی تقدیم می شود که تا کنون
ایستاده‌ام بر دو راهی تردید. بر مسیر ندانستن. بر جاده تصمیم نگرفتن. در راه نخواستن.
آنچه کشته‌ام را امروز باید درو کنم و چه سخت است اگر امروز مزرعه را ملخ‌های بی‌فکری و سستی چنین ویران کرده باشند که جستن دانه گندمی، به آرزو ماند.
نشنیدم و عمل نکردم و همت نبستم هر کار که شاید و آن کار که باید.
پشیمانی و حسرت، خوب است برای درس گرفتن نه برای مانع شدن و از کار - پیش از قبل - افتادن.
«گذشت آنچه گذشت، و کجاست آنچه خواهد آمد؟ برخیز و دریاب آنچه هست را،
پشت پرده وهابیت: کتابی روان و جذاب و در عین حال عمیق، درباره وهابیت

پشت پرده وهابیت ، نویسنده: علیرضا جوادی
خلاصه:مجموع اشکالات و شبهاتی که از ناحیه وهابیت و طرفداران آن ها مطرح می شود، اغلب یا از جهل و نادانی به مکتب و سیره اهل بیت(ع) ناشی می شود، یا از جدی نگرفتن توطئه ها و دست های پشت پرده استکبار جهانی در ایجاد اختلاف میان اهل سنت و شیعیان است.
این کتاب در پنج فصل تنظیم شده است.در فصل اول: پیشینه وهابیت معرفی می شود.در فصل دوم: عقاید آن ها ود

مشکل از فهم نیست...
مشکل از اونجایی آب میخوره که نمیتونی مطابق فهمت عمل کنی
چون نفست گیره، دلش میخواد این کارو بکنه، پس صدای عقل و وجدان رو خفه میکنه و ادامه میده
بعدش...
بعدش گیر میفته بین همون عقل و فهم و نفس!!
زیبا نیست؟!

در بهترین ساعات پست خودتون رو نشر کنید.
البته این آمار کلیه و برای کسب و کارها متفاوته. 
اینستاگرام 
اینستاگرام پرکاربرد‌ترین شبکه‌ی اجتماعی در ایرانه. چون کاربرا بیشتر این شبکه رو از گوشی چک میکنن تو اولین فرصتی که پیدا کنن اینستاگرامشونو چک میکنن. 
مشکل اینستاگرام (مثل فیسبوک) الگوریتمشه که نمیذاره پست شما خیلی راحت به دست مخاطب برسه. البته تو گذشته راحت تر بود اما به مرور زمان سختر و سختر میشه. 
پس باید به بهترین شکل و تو بهترین زمان پست
اصل قضیه اینه که اگه نتونم برای امتحان ماه اینده م حداقل نمره رو بگیرم، تمام تلاش های این مدتم پوچ میشه.
خستگی چند ماه گذشته + نگرفتن اون نمره ی رویایی توی تافل که براش زحمت کشیده بودم + اعصاب خوردی های این چند روز گذشته؛ باعث شده بیش از پیش سست و کرخت بشم.
در نتیجه اینکه تا لنگ ظهر میخوابم و موقع درس خوندن هم حواسم پرته.
خواهرم امشب بهم گفت همیشه فرق و تو و بقیه آدما در این بوده که دیرتر خسته میشی؛ اینو یادت نره.
فکر کردن به این جمله شاید باعث بش
دو کلمه که باهام حرف میزنن فکر میکنن منو شناختن نمیدونن فلانی سه سال بامن هم اتاقیه ولی منو نمیشناسه سه سال همه احساسم برا یکیه ولی بازم منو نمیشناسه....
نمیدونم مشکل از منه که اینقدر سخت و دیر شناخته میشم یا مشکل از بقیه که فکر میکنن با نگاه اول و دو تا پست منو شناختن
اینستاگرام از محبوب ترین شبکه های اجتماعی می باشد که کاربران زیادی دارد. یکی از قابلیت های این برنامه، برچسب جغرافیایی برای پست، استوری و.. است. اما برخی از کاربران با این ویژگی و لوکیشن در اینستاگرام دچار مشکل می شوند. امروز در اینستاگرام ها روش های رفع مشکل کار نکردن لوکیشن اینستاگرام را بررسی خواهیم کرد.
ادامه مطلب
و یک مشکل دیگر در iOS کشف شد که کاربران را به دردسر خواهد انداخت،اینبار برنامه Messages دچار مشکل شده است و تنها به یک دلیل ساده
یک مشکل جدید در نسخه 11.2.5 IOS پیدا شده است که باعث می‌شود برنامه‌ های “ iMessgae ”” FaceBook messenger ””Whats APP” و Gmail با مشکل برخورد کنند و شما قادر به باز کردن آنها نباشید.
این مشکل تنها به دلیل ارسال یک سمبل ساده هندی ایجاد می ‌شود که واقعا باعث تعجب شده است زیرا حدود 72 میلیون نفر از هند از این سمبل‌ها استفاده می ‌کنند و تا به الان
بسم‌الله...
سلام!
+
موقعیت‌های زیادی پیش می‌آید که در آن‌ها از خراب شدنِ جدی‌ترین چیزها و اتفاقات خنده‌ام بگیرد جای این که برایش غصه بخورم. و راست‌‌ش به نظرم این مسئله هیچ منافاتی هم با میزان تعهد فرد برای یک کار ندارد.
اما امان از روزهایی که اتفاقِ برعکس‌ش می‌افتد. روزهایی که برای عالم و آدم بدون دلیل نگران می‌شوم و مستاصل. سیستم شناختی‌م متوجه است که نگرانی دلیلِ منطقی‌ای ندارد و همین باعث می‌شود به قضاوت‌های خودش در تعیین حال‌م هم
سوزش ادرار نشانه ی درد ، ناراحتی و سوزش در هنگام ادرار کردن است. این مشکل بیشتر از مردان، در زنان رایج است. در مردان نیز بیشتر در مردان مسن نسبت به جوان ترها دیده می شود.
سوزش ادرار یا دیزوری یکی از مشکلات رایج به خصوص در بین خانم هاست. در موارد ساده این مشکل بعد از چند روز خود به خود از بین می رود و مشکل حل می شود؛ اما اگر فرد دچار عوامل خطرسازی مانند دیابت، رفلاکس ادرار به سمت کلیه ها، بارداری و سنگ باشد باید حتما به پزشک مراجعه کند چون امکان دا
رفع مشکل bad gateway
گاهی اوقات ممکن است بدون دلیل مشخص صفحات، خطای bad gateway بدهد.
برای حل این مشکل می‌بایست به لاگ خطا در نشانی /var/log/nginx/error.log مراجعه کرد. اگر مشکل به صورت زیر باشد:
upstream sent too big header while reading response header from upstream,
می‌بایست در در تنظیمات کانفیگ (/etc/nginx/nginx.conf) سه خط زیر را نیز اضافه نمود:
proxy_buffer_size   128k;proxy_buffers   4 256k;proxy_busy_buffers_size   256k;
مشکل اینجاست که آدم دور و بریاشو توی روزای سختش می سنجهباحال ترش اونجاست که میگه تو حالت بدهحال بد یعنی چی؟حال بد برای بچگیه! روزای سخت و روزای دل خوش کننده داریمتوی روزای سخت هم میشه خوب بود میشه خندید میشه حال کردمشکل اینجاست که آدم دور و بریاشو توی روزای سختش می سنجهمشکل اونجاست که کی پاس میشه کی میفته+ کاش قبول کنیم به بعضیا سخت تر از بقیه میشه کمک کرد. اصلا کمک نکنیم به اون بعضیا. شاید اونا به یه حضور ساده دلگرم باشن چرا غم می افزاییم برای
کاربران محترم مدارسی که بنا به گزارش « نقص پودمان » ، دارای نقص پودمان در سنوات دی ماه 98 - 97 و قبل از آن هستند و تاکنون نتوانسته اند مشکل خود را رفع نمایند ، می توانند در بخش عملیات متوسطه دوم امین با استفاده از گزینه « درج نمره پودمان » این مشکل را رفع نمایند . 
عزیزانی که ازمشکل ناباروری رنج میبرن، دیگه زمان آن رسیده که دیگربه مشکل بادیدمنفی نگاه نکنن وخودرا سرزنش نکنن بهرنحو براثر بالارفتن سن، ویابیماریهای مختلف ویامادرزادی براثر نبودن رحم و.... میتوان توکل برخدا وباپیشرفت علم براین مشکل فارق آییم.
ارتباط با ما، بابهترین دکترا، و دربهترین وتخصصی ترین بیمارستان، انجام دهیم.
اگر فکر می‌کنید که در مطالعه کردن و کتاب خواندن مشکل دارید ابتدا باید ریشه این مشکل را پیدا کنید
اصلی ترین مشکل که کتاب‌خوان‌ها با آن درگیر هستند سرعت مطالعه کم است
برای اینکه بدانید که ایا سرعت مطالعه شما مناسب است یا خیر باید تست سرعت تندخوانی را انجام دهید که نحوه تست را در این صفحه به طور کامل برای شما توضیح می‌دهیم
آیا می خواهید تست سرعت خود را بسنجید؟ روی لینک زیر کلیک کنید.
http://shahbabaee.com/speedreading/
پرپر زدن صفحه نمایش گوشی های هوشمند یک مشکل رایج در این گوشی هاست که
توسط کاربران آنها بسیار گزارش شده است و ممکن است یک مشکل کوچک ناشی از
برخی برنامه های مخرب باشد یا یک مشکل جدی در اثر آسیب های سخت افزاری
باشد.
اگر پس از یک آسیب فیزیکی مانند ضربه، فشار و ... صفحه
نمایش گوشی شما دچار مشکل پرش تصویر شود، برای حل مشکل به تعمیرات سخت
افزاری و به احتمال زیاد تعویض صفحه نمایش (در صورتی که بورد دچار مشکل
نشده باشد) نیاز است که برای استعلام هزینه تع
می‌دانید که ما این‌جا یک هفته تعطیلات lente داشتیم (هفته آخر فوریه) و شاید بدانید که در Dutch، کلمه lente رو برای بهار استفاده می‌کنند و در حالی‌که داشتم برای خانم کریستین غر می‌زدم که این چه جور تعطیلات lente هست که نه تو بهار است (مثلا امسال تقریبا هفته اول اسفند بود) و نه هوا بهاری است، خاطر نشان کرد که lent در مسیحیت به چله‌ی منتهی به عید پاک گفته می‌شود و لزوما ربطی به بهار ندارد!
در راستای تشخیص کرونا، آدرس این سایت را برای یکی از دوستانم فرستاد
استارت نخوردن خودرو یکی از مشکلات رایجی است که همه راننده ها حتی برای یک بار هم که شده با آن روبرو شده اند . بیشتر افرادی که با این مشکل رایج روبرو می شوند پس از مواجهه سریعا به سراغ باتری خودرو می روند و مشکل را در آن می دانند . اما باید بدانید استارت نخوردن خودرو می تواند دلایلی به غیر از مشکل در باتری نیز داشته باشد . اگر برای شما نیز این مشکل پیش آمده است با این بخش از نمناک همراه شوید تا علت و راه حل های رفع آن بدانید.
مهم ترین دلایل استارت نخ

فایل فلش بدون مشکل لمسی و تصویر و دوربین و وایفای
شما می توانید با این رام گوشی شرکتی چینی CCIT M7 را فلش نمایید.
مشخصه رام:
MT6572_CCIT_M7_leatek72_cwet_kk_4.4.2_ALPS.KK1.MP7.V1.7
ALPS.KK1.MP7.V1.7
MT6572
4.4.2
آخرین آپدیت
قابل رایت با فلش تولز مخصوص
حاوی فایل Userdata و Cache
حل مشکل ویروسی بودن دستگاه و پاکسازی کامل ویروسها
حل مشکل هنگ روی لوگو
حل مشکل تصویر
حل مشکل بریک شدن
حل مشکل ترمیم بوت
تمامی رام ها و فایلها کاملا تست شده می باشند و ما در قبال عمل نکردن فایل فلش به دلیل
برای پیشرفت و مهارت پیدا کردن توی خیلی از کارهایی که دوست دارم انجام بدم نوشتن جزو اصلی اقداماتی هست که باید انجام بدم اونم زیاد نوشتن خیلی خیلی نوشتن و هر روز نوشتن. اما خب تا حالا که خیلی کم کاری کردم و خیلی خیلی کم نوشتم و اونم هر از گاهی.
ولی خب چاره چیه بالاخره باید شروع کنم و درست شروع کنم وگرنه عمر برای من و تاخیرهام و تنبلی هام و تصمیم نگرفتن هام صبر نمیکنه.
واقعا صبر نمیکنه ها اصلا هم شوخی نداره هیچوقت فکر نمیکردم به این زودی به این سنی
این بازی رو دانلود و نصب کردم ولی به مشکل بر خورده بود، مشکلش رو حل کردم و خواستم به اون بنده خدا هایی که کمک می خواستم کمک کنم اما اجازه ارسال لینک دانلود نداشتم. بخاطر همین این مطلب رو به صورت موقتی میزارم.
http://bayanbox.ir/download/5421849417817758055/xlive.rar
همانطور که می دانید جمله چین در حال بروزرسانی شدن است
یکی از مشکلات بزرگ ما اجرا نشدن این نرم افزار بر روی برخی از سیستم ها بوده که ظاهرا به دلیل وجود مشکل net framwork. است.
این مشکل در نسخه جدید که انشاالله تا  6 /  10 / 98 منتشر می شود حل شده و دیگر مشکلاتی از این قبیل نخواهد بود
در صورت رؤیت خطا در روند کاری نرم افزار از بخش گزارش خطا برای ما ارسال نمایید.
با تشکر امیر مهدی جبرئیلی
برنامه نویس جمله چین و سرگروه بلوط
امشب یکی گوش شنوا شد برای من
و بعد من شدم گوش شنوا برای یکی
آدما اگ حتا برای حرفای همم وقت نذارن دیگه ب چی افتخاد میکنن تو زندگیشون؟
گرچه ن من مشکل اصلیمو ب شخص اول گفتم و ن شخص دوم مشکل اصلیشو با من درمیون گذاشت، اما همین ک بتونی با بکی حرف بزنی ذهن آدمو آروم میکنه.
+ فردا کللللی کار واجب دارم. امیدوارم برسم ب همشون
مشکل عمده‌ای که بنده با آن برخورد کرده‌ام، یک مشکل ذهنی نسبت به کالای
خارجی است که متأسّفانه در یک قشر وسیعی در کشور وجود دارد که از مواریث
نحس و نجسِ رژیمِ طاغوتِ گذشته است؛ چشم به محصولات خارجی بود و هر چیزی،
خارجی‌اش بهتر بود؛ البتّه کارِ داخلیِ قابلِ ذکری هم آن روز نبود؛ این
هنوز باقی مانده. این مشکل، مشکل فکری است؛ یک حرکت عمومیِ فکری به وجود
بیاید برای تحوّل در این احساسها. مثلاً اگر چنانچه ما بتوانیم این فکر را
که «جنس خارجی بهتر
بسیاری از در هنگام کار کردن با نرم افزار word با مشکل تایپ اعداد به زبان انگلیسی مواجه می شویم که ما در ترفند چگونگی حل این مشکل را به شما آموزش خواهیم داد.
به گزارش دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ تایپ غیر فارسی اعداد در برنامه word  بسیار کلافه کننده  و خیلی از کاربران زمانی که چند روش را امتحان می کنند اما این مشکل حل نمی شود دیگر مشکل را رها کرده و با همان اعداد انگلیسی در میان متون فارسی کنار می آیند.
اما ما به شما راه حل
توی زندگی به یک قانون رسیدم . قانونِ پایستگی مشکلات و گرفتاری ها . مشکلات همیشه هستن . فقط از شکلی به شکل دیگه تغییر پیدا می کنن . غصه ی مشکلاتو نخور و فقط سعی کن در کنار اون مشکلات وظیفتو انجام بدی . تلاش برای فرار از یک مشکل = تلاش برای رسیدن به یه مشکل دیگه . مشکلی که چه بسا بزرگ تر باشه ...
مثلا مشکلات مالی . روزی دست خدایت . کاملا کاملا کاملا دست خداست . اگه مشکل مالی داری خدا رو شکر کن مشکل دیگه ای نداری و با مشکلات مالیت خوش باش ...
+ من جدیدا به شان
غذا خوردن عملی است که ما از اولین دقایقی که به دنیا آمده ایم یاد گرفتیم که انجام دهیم، اما آموزش نحوه انجام درست این کار می‌تواند یک عمر طول بکشد. از طرفی عادات اشتباه غذا خوردن می‌تواند باعث بروز هر عارضه‌ای از سوء هاضمه تا دندان درد شود و خطراتی برای سلامتی شما ایجاد کند که گاه جبران ناپذیر است. در ادامه به برخی از رایج‌ترین عادات نادرستی که اکثر ما در خوردن غذا با آن انس گرفته ایم، می‌پردازیم.
رایج‌ترین اشتباهات مرگبار در غذا خوردن
جدی
آموزش حل مشکل صدا نداشتن گوگل کروم
نرم افزار گوگل کروم یکی از پرطرفدارترین مرورگرهای حال حاضر دنیاس که عده خیلی زیادی از اون استفاده میکنن و یکی از مشکلاتی که شاید خیلی ها باهاش سرکار دارن نداشتن صدا هستش که با تو این مطلب به شما کمک میکنیم که این مشکل رو حل کنید
ادامه مطلب
چو گل هر دم به بویت جامه در تن
کنم چاک از گریبان تا به دامن
تنت را دید گل گویی که در باغ
چو مستان جامه را بدرید بر تن
من از دست غمت مشکل برم جان
ولی دل را تو آسان بردی از من
به قول دشمنان برگشتی از دوست
نگردد هیچ کس با دوست دشمن
تنت در جامه چون در جام باده
دلت در سینه چون در سیم آهن
ببار ای شمع اشک از چشم خونین
که شد سوز دلت بر خلق روشن
مکن کز سینه‌ام آه جگرسوز
برآید همچو دود از راه روزن
دلم را مشکن و در پا مینداز
که دارد در سر زلف تو مسکن
چو دل در زلف
خب گاهی با بعضی آدمها به مشکل میخوری، نمیدونم چرا با این استاد به مشکل خوردم. واقعا هنوز برام سوال هست. وقتم شریف تر از این بود که به غیبت از ایشون بگذره. خسته ام کرد.اینها رو میگم که خالی بشم چون جایی برای گفتن ندارم و مثل شما استاد عزیز، پیش همه یک سری واقعیت نصفه و نیمه را بیان نمیکنم!!!
ادامه مطلب
رفع مشکل لنز دوربین دیجیتال
1-  روش باتری
یکی از عللی که سبب بروز مشکل لنز دوربین دیجیتال می‌گردد، ضعیف بودن باتری‌های دستگاه و یا درست جا نگرفتن آنهاست. از همین رو توصیه می‌ شود باتری ‌های دوربین را چک کرده و از سالم بودن آنها مطمئن شوید. توصیه می ‌شود برای رفع اشکالات مرتبط با باتری دوربین، دوربین را در حالت shooting/recording  قرار دهید و باتری را از دوربین خارج کنید.
پس از این کار، چند دقیقه صبر کنید و دوباره باتری را درون دوربین قرار دهید. دورب
تلویزیون به‌عنوان یک وسیله سرگرمی و یک رسانه اجتماعی نقش مهمی در زندگی ما بازی می‌کنند. در حال حاضر به‌سختی می‌توان خانه‌ای را پیدا کرد که از تلویزیون استفاده نکند؛ اما تلویزیون هم مانند دیگر وسایل الکتریکی خراب می‌شود و نیاز به تعمیرات پیدا می‌کند. ولی تعمیر تلویزیون امری بسیار تخصصی است که از عهده افراد عادی برنمی‌آید، پس باید به دنبال متخصصین تعمیر و سرویس تلویزیون باشید. حال اگر در مشهد ساکن هستید و نیاز به متخصص دارید می‌توانید
آموزش رفع مشکل و بوجود آمدن باگ در وردپرس بصورت کاملا ساده در یک ویدیو 
این آموزش و تمامی آموزش ها بصورت ویدیویی بوده و فقط در صورت نیاز به اشتراک گذاری لینک های منابع و ... از این مطلب استفاده می شود
هر گونه کپی برداری از این مطلب و ویدیو پیگرد قانونی دارد
ادامه مطلب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وریفای برتر